Pojemniki Waw logo

Pojemniki Waw. Kompleksowe wyposażenie magazynów
Kurtyny paskowe, kurtyny przesuwne, kurtyny paskowe na drzwi, pasy PCV

Facebook  Zobacz naszą ofertę na Facebooku

Kurtyny
przemysłowe
do magazynu

 

Pojemniki Waw. Kurtyny niezawodne w wielu branżach przemysłu

W odpowiedzi na Państwa potrzeby oraz zapytania, które dostajemy, zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty funkcjonalne kurtyny przemysłowe z pasów PCV. Kurtyny te sprawdzają się w wielu branżach przemysłu – jako przesłony stanowisk spawalniczych, kotary w chłodniach lub mroźniach, zasłony drzwi w zakładach przetwórstwa spożywczego i wielu innych. Kurtyny są tak funkcjonalne, ponieważ wykonano je z folii PCV odpornej na niskie oraz wysokie temperatury, wilgoć, a nawet działanie kwasów.

 

Kurtyny paskowe do chłodni i mroźni

Do chłodni, mroźni oraz samochodów transportujących żywność najlepiej sprawdzą się kurtyny przemysłowe z folii PCV polar oraz superpolar. Folia ta ma doskonałe właściwości termoizolacyjne i sprawdza się niezawodne nawet przy bardzo niskich temperaturach. Folia PCV nie zmienia swojej elastyczności oraz nie kruszeje.

Ponad 100 rodzajów specjalistycznej folii PCV

W naszej ofercie znajdą Państwo kurtyny przemysłowe wykonywane z aż 100 rodzajów folii PCV. Tak szeroka oferta sprawia, że kurtyny znajdą swoje zastosowanie się niemal wszędzie. Aby kurtyny najlepiej sprawdziły się w konkretnym przedsiębiorstwie, należy wybrać dedykowany rodzaj folii PCV

 

Produkcja pasów z folii termoizolacyjnej: 85%

Produkcja pasów z folii spawalniczej: 63%

Produkcja pasów z folii akustoizolacyjnej: 96%

 

Zobacz, jak nasi klienci oceniają kurtyny paskowe

O tym, jak szerokie zastosowane mają kurtyny paskowe dowiedziałem się na własnej skórze. Wybór odpowiedniego wyposażenia magazynu nigdy nie jest prosty, szczególnie gdy chce się zapewnić pracownikom zarówno bezpieczeństwo, jak i wysoki komfort pracy. Kurtyny doskonale nadają się do oddzielenia stanowisk, albo stref pracy w zakładach produkcyjnych – u mnie sprawdziły się także. Wybrałem kurtyny przemysłowe z systemem przesuwnym. Takie kurtyny nie przeszkadzają w przemieszczaniu się pracowników między stanowiskami pracy. Dziękuję za poradę i pomoc w wyborze.

Aleksander P. [Wrocław]

 
Kurtyny przemysłowe. Kliknij i przejdź do pełnej oferty kurtyn przemysłowych

Pojemniki Waw © 2018 Realizacja przy wsparciu Plastopol
Wszelkie prawa są zastrzeżone

Kontakt dla Klientów Henryk Przekop henryk.przekop@pojemniki.waw.pl