Pojemniki Waw logo

Rury dwudzielne – skuteczne zabezpieczenie przed korozją
Rury stalowe dwudzielne dają Ci pewność stałego zabezpieczenia przed korozją

Facebook  Zobacz nas także na Facebooku

Producent
rur dwudzielnych

wysoka jakość

 

Rury dwudzielne to produkt idealny – potwierdza to tysiące naszych Klientów!

Do naszej oferty wchodzą sprawdzone rury dwudzielne, które przeszły wszystkie wymagane testy. To dzięki temu nasi Klienci mają pewność ich stu procentowej skuteczności, na którą warto postawić. To produkt odporny na wszelkie uszkodzenia, korozje, kwasy czy działanie czynników atmosferycznych i niską temperaturę. Z naszą ofertą docieramy do: Warszawy, Krakowa, Koszalina, Szczecina, Słupska i Gorzowa Wielkopolskiego. Klienci doceniają nas nie tylko za skuteczne produkty ale też atrakcyjne ceny i szybkie wykonanie!

 

Rury dwudzielne – duża odporność

Wszystkie nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów – to właśnie od nich zależy końcowy efekt naszych działań, dlatego przykładamy do tego aż tak dużą wagę. Nasze rury dwudzielne wykonane są ze stali S235, która jest stosowana przy dużych konstrukcjach spawanych, z dużym obciążeniem dynamicznym.

Skręcanie rur dwudzielnych – zobacz jak

Rury dwudzielne wymagają specjalistycznego skręcania, które trzeba wykonać w odpowiedni sposób. Szeregi otworów umożliwiają połączenie dwóch części w całość, dzięki czemu można uzyskać różnorodne kombinacje. Dostosuj skręcenia do swojego osobistego zapotrzebowania.

 

Najbardziej trafiony wybór na rynku 100% jakości!

Rury dwudzielne, z których są zadowoleni Klienci 92 oceny

Produkt przeznaczony dla Ciebie - pełne dopasowanie

 

Dlaczego warto postawić na rury dwudzielne?

Ten produkt to przede wszystkim prosta instalacja, którą możesz wykonać samodzielnie! Mimo to, jeśli tego potrzebujesz – zrobimy to dla Ciebie na specjalne zamówienie, zapewniając Ci profesjonalny, sprawny montaż. To pewność bezpieczeństwa i trwałości instalacji, która będzie sprawdzała się w swojej funkcji przez kolejne lata jej użytkowania! Jeśli dojdzie do ich uszkodzenia, naprawa okazuję się o wiele prostsza, niż w przypadku innych produktów, dlatego czas trwania jakiejkolwiek awarii jest znacznie skrócony!

Dział obsługi  [Maciej Pomarański]

 
Rury dwudzielne zamów u nas – nie pożałujesz swojej decyzji! Napisz!

Pojemniki Waw © 2018 Realizacja przy wsparciu Plastopol
Wszelkie prawa są zastrzeżone

Kontakt dla Klientów Henryk Przekop henryk.przekop@pojemniki.waw.pl

Kliknij i zobacz kurtyny przemysłowe w ofercie uzupełniającej